Policjanci z ropczyckiej drogówki zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Ostrów, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Mundurowi nie mieli wątpliwości – styl „jazdy” kierowcy od początku wzbudzał…
Policjanci z ropczyckiej drogówki zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Ostrów, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Mundurowi nie mieli wątpliwości – styl „jazdy” kierowcy od początku wzbudzał…